Google Maps Generator by embedgooglemap.net

Kontakta oss

Adress

Regeringsgatan 48
111 47 Stockholm

Norrlandsgatan 13
111 43 Stockholm

Vill du komma i kontakt med centrumledningen för MOOD Stockholm så använd vårt kontaktformulär nedan.

Borttappat
073-357 24 65  
Vakt.Mood@nokas.com 

Felanmälan
08-600 69 60 
www.amffastigheter.se


Annika Ljungberg

Marknadsområdeschef
Annika Ljungberg
+46 8 600 68 17
+46 72 246 61 12
annika.ljungberg@amffastigheter.se


Lena Rune

Centrumchef
Lena Rune
+46 8 – 600 68 74
+46 72 456 33 27
lena.rune@amffastigheter.se


Caroline Sjöblom

Marknadsansvarig
Caroline Sjöblom
+46 8 600 68 25
+46 70 259 67 43 
caroline.Sjoblom@amffastigheter.se


Linnea Håkansson

Marknadskoordinator
Linnéa Håkansson
+46 8 – 600 68 81
+46 72 239 15 68
linnea.hakansson@amffastigheter.se


Anna Adamsson

Floor Manager/Events
Anna Adamsson
+46 8 – 600 69 43
+46 73 096 30 18
Anna.Adamsson@amffastigheter.se


Uthyrning/lokaler Retail
Markus Tungården
+46 8 – 600 69 44
+46 73 801 08 44
Markus.Tungarden@amffastigheter.se


Jennie Bennermalm

Driftledare
Jennie Bennermalm
+46 8 600 68 58
jennie.bennermalm@amffastigheter.se


Vid övriga frågor kontakta sara.gardlenius@amffastigheter.se